• Головна
Документ № 7/51-12 від 21.12.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

21.12.2018 №7/51-12
 
Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в м.Новогродівка на 2019-2020 роки

З метою організації належного функціонування системи місцевого самоврядування в рамках реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні, забезпечення ефективності проведення децентралізації влади, створення належної матеріально-технічної бази для надання основних форм публічних послуг, забезпечення відкритості інформації про послуги, порядок та умови їх надання  в рамках реформування місцевого самоврядування, сприяння депутатам місцевих рад в їх діяльності, покращення поінформованості громадян про роботу органів місцевого самоврядування та налагодження зворотного зв’язку, підвищення активності громадськості міста,  керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 ВИРІШИЛА:

 Затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування в м.Новогродівка на 2019-2020 роки (далі Програма) (додається).

  1. Визначити головними виконавцями Програми відділи і управління міської ради, а головним розпорядником коштів - міську раду.
  2. Фінансовому управлінню міської ради (Коломієць) здійснювати фінансове забезпечення Програми з урахуванням можливості міського бюджету.
  3. Управлінням та відділам міської ради забезпечити виконання заходів Програми та надання інформації про виконання завдань до відділу організаційної роботи, інформаційної та внутрішньої політики щороку до 01 січня.
  4. Відділу організаційної роботи, інформаційної та внутрішньої політики (Дейнекіна) узагальнювати інформацію та щорічно звітуватися на пленарних засіданнях міської ради про хід виконання Програми розвитку місцевого самоврядування в м.Новогродівка.
  5. Координацію роботи з реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування в м.Новогродівка на 2019-2020 роки покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради згідно з розподілом функціональних обов’язків.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку, оборонної роботи, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян (Радченко).

Міський голова                                                                                                   Л.М.Білецька

 

 

Додаток 1

Додаток 2