• Головна
Документ № 234 від 12.12.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

12.12.2018 №234
 
Про підсумки проведення у 2018 році відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської молоді і організації громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді в м.Новогродівка

Заслухавши інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурової О.М. про виконання рішення виконкому Новогродівської міської ради від 23 травня 2018 року № 72 «Про оздоровлення та відпочинок дітей, учнівської молоді і організацію громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді у 2018 році в м.Новогродівка», виконком Новогродівської міської ради відмічає наступне.

За даними держстатзвітності загальна кількість дітей шкільного віку віком від 7 до 17 років, які проживають в місті, становить 1475 дітей, за даними відділу освіти - 1262. Чисельність дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на момент початку оздоровчої кампанії складала 1353 дитини. У 2018 році відпочинком і оздоровленням охоплено 432 дитини, що становить 29,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку. З них, 294 дитини – відпочинком (19,9%), 138 дітей – оздоровленням (9,3%).

З метою виконання плану заходів щодо підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей були задіяні можливості місцевого, обласного та державного бюджетів.

Так, з місцевого бюджету Новогродівською міською радою до департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації на реалізацію спільних заходів щодо оздоровлення дітей, учнівської молоді передані кошти у сумі 120,0 тис. грн., на які послуги з оздоровлення отримали 15 дітей. За рахунок коштів міського бюджету (130,5 тис.грн.) придбано 19 путівок для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

За рахунок коштів обласного бюджету (252,8 тис.грн.) було оздоровлено 25 дітей і 9 дітей направлено на відпочинок.

За методикою часткового відшкодування вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, до таборів Донецької області направлено на оздоровлення 9 дітей, на що з місцевого і обласного бюджетів витрачено по 16,7 тис. грн.

Для організованого і своєчасного перевезення дітей до оздоровчих центрів та у зворотному напрямку з міського бюджету використано  35,7 тис.грн.

Відділом освіти м.Новогродівка організовано відпочинок дітей у таборах з денним перебуванням і на ігрових майданчиках, на що з міського бюджету витрачено 122,8 тис.грн.  та 60,2 тис. грн. – батьківських коштів.

З метою надання можливості поліпшення матеріального добробуту для учнівської та студентської молоді, виконкомом Новогродівської міської ради було укладено договір з Комунальним підприємством «Міський гуртожиток» щодо партнерства та співробітництва в напрямку створення необхідних умов для тимчасової зайнятості учнівської та студентської молоді під час літніх канікул, шляхом організації громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру.

Протягом місяця (11.06.-11.07.2018) в громадських роботах взяли участь 12 осіб, у тому числі керівник 1 особа і 11 неповнолітніх (2 дітей мають статус дітей, позбавлених батьківського піклування, 4 дитини  з багатодітних сімей, 1 дитина внутрішньо переміщена особа). З міського бюджету витрачено 56 631,25 грн.

Виходячи з вищезазначеного, керуючись  статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

вирішив:

1. Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурової О.М. прийняти до відома.

2. Визнати роботу відділів, управлінь, закладів міської ради з проведення у 2018 році відпочинку та оздоровлення дітей, учнівської молоді і організації громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді задовільною.

3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова) спільно з відділом освіти м.Новогродівка (Кухтіна), управлінням соціального захисту населення (Мямліна), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» (Михаленко) в термін до 01.03.2019:

1) Забезпечити формування банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

2) Розробити заходи щодо підготовки та проведення в місті Новогродівка оздоровчої кампанії у 2019 році.

3) Поширювати інформацію про можливості отримання послуг із оздоровлення і відпочинку дітей із використанням засобів масової інформації, інноваційних форм інформування населення.

4. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна):

1) Вжити заходів щодо збереження мережі відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей, які діятимуть на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. 

2) В термін до 01.03.2019 визначити дислокацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, робота яких буде здійснюватися влітку 2019 року і затвердити їх дислокацію.

5. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), контроль на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Новогродівський

міський голова                                                                                            Л.М.Білецька