Друкувати


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.12.2018 №241
 
Про стан надання якісних соціальних послуг сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах

На виконання Закону України від 21.06.2001 № 2558-ІІІ  "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю", постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2004  № 1126 "Про заходи щодо вдосконалення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю", рішення  Новогродівської міської ради від 19.02.2004 № ІV/16-6 "Про створення міського центру соціальних служб для молоді", рішення виконкому   Новогродівської міської ради від 20.12.2017 №191 "Про стан надання соціальних послуг сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах",  керуючись статтею 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконком міської ради

В и р і ш и в:

  1. Доповідь Новогродівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Лашманова) прийняти до відома.
  2. Стан надання соціальних послуг сім'ям, які опинились в складних життєвих обставинах у 2018 році вважати задовільним.
  3. Новогродівському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді – далі Центр (Носовська):

1) Продовжувати роботу Служби соціальної підтримки сімей щодо забезпечення ефективного супроводу і обслуговування сімей, які опинились в складних життєвих обставинах і неспроможні самостійно їх подолати, шляхом взаємодії із структурними підрозділами місцевої ради, навчальними та дошкільними закладами, закладами охорони здоров'я, внутрішніх справ, громадських об'єднань тощо.

2) Впроваджувати нові соціальні технології, спрямовані на раннє виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, формування відповідального батьківства, запобігання випадкам вилучення дитини із сім'ї.

3) Вживати заходи щодо пропагування здорового способу життя, запобіганню поширення негативних явищ в молодіжному середовищі (алкоголізм, тютюнопаління, токсикоманія, наркоманія), формуванню і збереженню репродуктивного здоров'я у дітей і молоді шляхом реалізації програми "Альтернатива" і забезпечення роботи Інформаційно-ресурсного тренінгового центру.

4) Продовжувати роботу щодо утворення і функціонування прийомних сімей в м.Новогродівка, здійснювати ефективне соціальне супроводження існуючих сімей.

  1. Заслухати звіт про стан надання якісних соціальних послуг сім'ям, які опинились  в складних життєвих обставинах  на засіданні виконкому в  ІV кварталі  2019 року.

Перший заступник міського голови                                           Л.П.Булі