• Головна
Документ № 236 від 12.12.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

12.12.2018 №236
 
Про внесення змін адрес приміщень для голосування, місцезнаходження звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі в м.Новогродівка

В зв’язку проведенням капітального ремонту будівлі ЗЗСО № 7, з метою забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць та створення сприятливих умов для реалізації конституційних прав  виборців, відповідно до Постанови Центральної виборчої комісії від 24.01.2012  № 11 «Про Порядок утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі», керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

вирішив:

1. Внести зміни до адрес приміщень для голосування, місцезнаходження звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі № 141147, № 141148, 141151 згідно додатку.

2. Відділу ведення Державного реєстру виборців (Верлан) направити Подання щодо внесення змін до звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі в м.Новогродівка до Центральної виборчої комісії згідно з додатком.

3. Координацію роботи щодо виконання даного рішення покласти на відділ ведення Державного реєстру виборців (Верлан), контроль на першого заступника міського голови Булі Л.П.

        

Новогродівський

міський голова                                                                                Л.М.БілецькаВкладення: