• Головна
Документ № 207 від 21.11.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.11.2018 №207
 
Про погодження тарифу комунальному підприємству «Комунальник» м.Новогродівка на послугу з теплопостачання

З метою забезпечення  якісними послугами з теплопостачання, на підставі клопотання директора комунального підприємства «Комунальник» м.Новогродівка щодо погодження тарифу на послуги з теплопостачання  та структуру і розрахунок тарифу, згідно з Наказом Мінрегіонбуду України від 30.07.2012 №390  «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтування її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», відповідно Постанови Кабінету Міністрів від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

1. Погодити структуру тарифу на послугу з теплопостачання комунальному підприємству «Комунальник» м.Новогродівка (Бородійчук) та тариф у розмірі за 1 Гкал теплової енергії – 1394,64 грн. (без ПДВ) згідно додатку  (додається).

2. Рекомендувати комунальному підприємству «Комунальник» (Бородійчук) забезпечити письмове доведення тарифу до відома споживачів   відповідно із прийнятим рішенням.

3. Ввести в дію погоджений тариф за умови проходження процедур, передбачених чинним Законодавством України, з 01.11.2018.

Міський голова                                                                                  Л.М. Білецька Вкладення: