• Головна
Документ № 7/50-8 від 28.11.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

28.11.2018 №7/50-8
 
Про затвердження міської Програми надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян м. Новогродівка приміським автомобільним транспортом та пільг з послуг зв'язку на 2019 рік

З  метою реалізації прав окремих категорій громадян, на виконання Законів України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанови Кабінету Міністрів України             від 17.05.1993  № 354 «Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування», згідно статті 91 Бюджетного Кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  міську  Програму надання компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян м. Новогродівка  приміським автомобільним транспортом та  пільг з послуг зв'язку  на 2019 рік  (далі  Програма), додається.

2. Затвердити  Порядок  надання компенсаційних виплат   перевізникам за перевезення пільгових  категорій громадян м. Новогродівка  приміським автомобільним транспортом,  (додається).

3. Затвердити Порядок відшкодування пільг  з  послуг  зв'язку (додається).

4. Фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) здійснювати фінансування Програми в межах коштів, затверджених у бюджеті на  2019 рік.

5. Контроль  за  виконанням Програми покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров’я культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань (Безручко).

Міський  голова                                                                        Л.М.БілецькаВкладення: