Друкувати


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.11.2018 №211
 
Про підсумки проведення громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2018 році

Заслухавши інформацію начальника міської служби у справах дітей міської ради  Маценко І.Ю. про підсумки проведення громадського огляду з охорони  дитинства в м. Новогродівка у 2018 році, виконавчий комітет відмічає, що стан виконання заходів з організації та проведення громадського огляду з охорони   дитинства  в м. Новогродівка,  затверджених рішенням   виконкому від 22.08.2018  №103   «Про проведення  громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2018 році», свідчить, що в місті налагоджена система надання соціально-правового захисту дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З метою удосконалення організації роботи щодо соціально-правового захисту дітей, згідно статті 25 Закону України «Про охорону дитинства»,   статті 12  Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та керуючись статтями 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

1. Організацію роботи з проведення громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2018 році відповідних служб і відділів міської ради   визнати такою, що відповідає сучасним вимогам.

2. Рішення виконкому Новогродівської міської ради від 22.08.2018 №103 «Про проведення  громадського огляду з охорони дитинства в м. Новогродівка у 2018 році» зняти з контролю.

Міський голова                                                              Л.М.Білецька