• Головна
Документ № 129 від 19.09.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.09.2018 №129
 
Про стан підготовки м.Новогродівка до роботи в зимових умовах 2018 -2019 р.р. та про початок нового опалювального сезону

            Заслухавши інформацію начальника управління міського господарства Новогродівської міської  ради  Куліша С.А  про стан підготовки м.Новогродівка до роботи    в зимових умовах 2018-2019 р.р., на виконання рішення виконкому Новогродівської міської ради  від 21 лютого 2018 року №22 «Про затвердження   заходів  з  підготовки об`єктів житлово-комунального  господарства  та  соціальної  сфери м.Новогродівка  до  роботи         в зимових умовах 2018-2019 р.р., відповідно статті 35 Закону України «Про освіту»,  статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України  «Про житлово-комунальні послуги», відповідно пункту 5 Постанови Кабінету Міністрів України №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг   з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись статтями 30 та 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

 1. Інформацію про стан підготовки м.Новогродівка до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р. взяти до відома.
 2. Визначити хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери, а саме: закладів позашкільної, дошкільної і загальної середньої освіти та лікувальних установ м.Новогродівка до роботи в зимових умовах 2018-2019 р.р. – в цілому задовільним.   
 3. Затвердити склад міського штабу по контролю за проходженням опалювального сезону 2018-2019 р.р. та по оперативному реагуванню на аварійні ситуації взимку в роботі об’єктів життєзабезпечення м.Новогродівка (додається).
 4. Рекомендувати державному підприємству «Селидіввугілля» (Клімченко) надати дозвіл вугільним підприємствам міста за рахунок підприємства виділяти спецтехніку для ліквідації можливих снігових заметів та ожеледиці.
 5. Рекомендувати приватному підприємству «Енергія» (Сергієнко):

1)         До 01 жовтня 2018 року завершити заплановані обсяги робіт з підготовки автономних котельних до роботи в зимових умовах 2018-2019 р.р. та розпочати їх пробний  запуск.  

2)         Протягом опалювального сезону забезпечити автономні котельні необхідним запасом якісного палива.

 1. Головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків:

1)         В термін до 01 жовтня 2018 року завершити роботи щодо утеплення під’їздів, підвалів, горищ тощо. 

2)         Забезпечити своєчасне надання до управління міського господарства Новогродівської міської ради інформації про виникнення всіх аварійних ситуацій в житловому фонді.

3)         Завершити заплановані ремонти житлового фонду в термін до 01 грудня 2018 року.

2

 1. Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Куліш) провести роботу із залучення на договірній основі підприємств або організацій для виконання робіт з утримання міських доріг в зимовий період.
 2. Керівникам підприємств, установ і організацій міста незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості заготовити необхідний інвентар, інструменти, сипучі та інші протиожеледні матеріали для розчищення взимку закріплених територій від снігу та ожеледиці.
 3. Начальнику відділу по роботі із зверненнями громадян та доступу до публічної інформації «Контактний центр» Голобородько С.Г. протягом опалювального сезону      2018-2019 р.р. забезпечити надання звітів на  вимогу департаменту житлово-комунального господарства Донецької обласної державної адміністрації  про підключення об’єктів соціальної сфери до теплоносія та про аварійні ситуації взимку в роботі об’єктів життєзабезпечення міста. 
 4. Головам ОСББ та керівникам комунальних підприємств, що надають споживачам житлово-комунальні послуги вести роботу з підвищення рівня оплати населенням за житлово-комунальні послуги та поліпшення якості наданих послуг. 
 5. Міському фінансовому управлінню Новогродівської міської ради (Коломієць) :

1)         Взяти під контроль проведення розрахунків бюджетними установами та організаціями за спожиті енергоносії та повноти оплати за їх споживання, виходячи з обсягів фінансування, передбачених у кошторисах видатків.

2)         Забезпечити своєчасне та у повному обсязі фінансування заходів, передбачених кошторисом у поточному році в місцевому бюджеті на проведення капітального ремонту житла та поточного ремонту міських доріг, з урахуванням завершення робіт до 01 грудня 2018 року.

 1. З метою економії енергоресурсів і бюджетних коштів керівникам бюджетних установ та організацій міста, які отримують послуги з теплопостачання від ПП «Енергія», надати   дозвіл встановлювати власним наказом початок і закінчення опалювального    сезону 2018-2019 р.р., виходячи  з кліматичних умов та графіку роботи відповідних закладів.
 2. Координацію дій за виконанням даного рішення покласти на начальника управління міського господарства Новогродівської міської ради Куліша С.А., контроль – на першого заступника міського голови Булі Л.П.

Новогродівський

міський    голова                                                                                                         Л.М.Білецька

Додаток