• Головна
Документ № 143 від 19.09.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

19.09.2018 №143
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши  звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно  Положення про надання  одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням  Новогродівської  міської   ради   від     10.02.2012  № 6/12-13, Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, „Про амністію”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 № 1385-р „Про схвалення Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк”, згідно протоколів засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 09.07.2018 №8, від 18.09.2018 №9, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством  для всіх  категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Кандибка Н.П., Кретовій В.Л.,  Криворучко Л.В., Петровій Л.Н., Рябчевській Н.В., Черкашиній В.Г. – на придбання твердого побутового палива; Михайлишиній Л.В., Хомяк Т.В. – на лікування; Гончарову А.С. (МПВ), Гречаній Н.Ю., Чуприна Ю.С. – на соціально-побутові потреби.
  2. Фінансовому управлінню (Коломієць)    профінансувати видатки  згідно кошторису  міського  управління     соціального    захисту  населення  у  сумі 20100 грн. та поштові видатки 11,85  грн,   для надання   матеріальної   допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському  управлінню соціального захисту населення (Мямліна)  виплатити матеріальну допомогу громадянам.

          

       Міський голова                                                                                    Л.М.Білецька

Додаток