Друкувати


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

22.08.2018 №95
 
Про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі 2018 року

Заслухавши інформацію першого заступника начальника Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Кондакової Н.В. про стан та перспективи фінансування та виплати пенсій у другому півріччі поточного року, виконком міської ради відмічає, що у виконанні передбачених законом зобов’язань з нарахування та виплати пенсій 32,7 (в т.ч. Новогродівка 8,2)  пенсіонерам управління спирається на закріплені в бюджеті фонду власні доходи. На сьогоднішній день власні надходження покривають лише десяту частину потреби на виплату пенсії і складають 12,4% (в т.ч. Новогродівка 19,66). Основним джерелом власних коштів бюджету Пенсійного фонду України понад 97% є єдиний соціальний внесок, адміністрування якого здійснюється Державною фіскальною службою.

Надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду відбувається за участі та співпраці Державної фіскальної служби, Державної виконавчої служби, соціальних партнерів, зокрема профспілок, спілки роботодавців тощо.  

Для забезпечення стабільного режиму фінансування та виплати пенсій мешканцям міста, керуючись Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та статтями 34, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  виконком міської ради

вирішив:

 

1. Інформацію першого заступника начальника Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області прийняти до відома.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, організацій, установ усіх форм   власності,  від яких залежить надходження коштів до бюджету Фонду вжити заходів щодо  виконання всіх сум боргових зобов’язань зі сплати єдиного соціального внеску.

3. Міській тимчасовій комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат активізувати роботу щодо аналізу стану справ та причин виникнення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і вивчення результатів діяльності підприємств, установ та організацій, пов’язаних з розв’язанням  зазначених проблем.

4. Рекомендувати:

1) Начальнику  Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Єльниковій А.П.:

-   Перевірити повноту переданих для стягнення до органів Державної виконавчої служби документів та забезпечити ефективний для стягнення заборгованості  вплив на виконавче провадження;

- Забезпечити виконання запланованих поденних надходжень власних коштів по закріплених джерелах;

-   Забезпечити інформування фізичних осіб-підприємців про несплачені суми задекларованих зобов’язань та визначити результативні форми впливу на боржників для повного погашення заборгованості.

2) Начальнику відділу Державної виконавчої служби Новогродівського міського управління юстиції Красновид А.М.:

-   Прийняти всі заходи примусового стягнення заборгованості визначені законодавством України для наповнення бюджету Пенсійного фонду;

- Підвищити результативність виконавчих дій з примусового стягнення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду з єдиного соціального внеску та інших обов’язкових платежів.

4) Начальнику Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Панченко Н.О.:

       - Забезпечити виконання запланованих поденних надходжень власних коштів по закріплених джерелах;

-   Інформувати застрахованих осіб про несплачені суми задекларованих зобов’язань страхувальниками;

-   Скоординувати дії щодо наповнення доходної частини бюджету та зменшення заборгованості.   

5. Координацію дій по виконанню рішення покласти на начальника Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Панченко Н.О., контроль за виконанням рішення на першого заступника Новогродівського міського голови Булі Л.П.

Новогродівський

міський голова                                                                           Л.М. Білецька