• Головна
Документ № 94 від 18.07.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18.07.2018 №94
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши  звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно  Положення про надання  одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням  Новогродівської  міської   ради   від     10.02.2012  № 6/12-13 та рішення Новогродівської міської ради від 13.05.2010 № 5/51-43 «Про надання матеріальної допомоги на поховання», згідно протоколу засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 09.07.2018 №7, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством  для всіх  категорій осіб, виходячи з конкретних обставин, а саме: Орловій Л.Г. – на придбання твердого побутового палива; Бурдейному В.М., Панюті О.М. – на лікування; Житник Н.О., Чеченєвій Н.М. – на поховання; Смирнову В.Г. – на соціально-побутові потреби.
  2. Міському  фінансовому     управлінню (Коломієць)    профінансувати видатки  згідно кошторису  міського  управління     соціального    захисту  населення  у  сумі 9300 грн. та поштові видатки 43,45  грн,   для надання   матеріальної   допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському  управлінню соціального захисту населення (Колосова)  виплатити матеріальну допомогу громадянам.

          

       Перший заступник міського голови                                                                     Л.П.БуліВкладення: