• Головна
Документ № 107-р від 11.07.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11.07.2018 №107-р
 
Про організацію роботи по формуванню проекту міського бюджету м. Новогродівка на 2019 рік та прогнозу міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди

З метою забезпечення якісного складання проекту міського бюджету на   2019 рік, відповідно до норм Бюджетного кодексу України, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року №  621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» (із змінами) та розпорядженням голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 04.06.2018 № 697/5-18 «Про організацію роботи щодо формування проектів місцевих бюджетів Донецької області на 2019 рік та прогнозів місцевих бюджетів на наступні за плановим два бюджетні періоди»:

  1. Затвердити План заходів щодо організації роботи по формуванню проекту міського бюджету м. Новогродівка на 2019 рік та прогнозу міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди (далі – План заходів), що додається.
  1. Керівникам структурних підрозділів міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити безумовне виконання Плану заходів.
  1. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на фінансове управління (Коломієць), контроль – на першого заступника міського голови (Булі).

 

Перший заступник

міського голови                                                                                         Л.П. БуліВкладення: