• Головна
Документ № 74 від 23.05.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.05.2018 №74
 
Про створення робочої групи з підготовки пропозицій до проекту Національного плану управління відходами

З метою забезпечення ефективної реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 820-р  та підготовки пропозицій до Національного плану управління відходами, відповідно до Закону України "Про відходи", пункту 3 розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації                           від 09.01.2018 № 7/5-18 «Про робочу групу з підготовки пропозицій до Національного плану управління відходами до 2030 року», керуючись статтями 30, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогродівської міської ради 

в и р і ш и в :

  1. Створити робочу групу з підготовки пропозицій до проекту Національного плану управління відходами до 2030 року та затвердити її персональний склад (додається). 
  2. Робочій групі щомісячно, до 3 числа місяця, наступного за звітним, надавати департаменту екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації підготувати пропозиції.
  3. Координацію дій виконання даного рішення покласти на управління міського господарства Новогродівської міської ради (Куліш), контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Булі Л.П.

Міський голова                                                                     Л.М.БілецькаВкладення: