• Головна
Документ № 72 від 23.05.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

23.05.2018 №72
 
Про оздоровлення та відпочинок дітей учнівської молоді і організацію громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді у 2018 році в м.Новогродівка

З метою створення сприятливих умов для відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської  молоді міста, організації громадських робіт під час канікул та у вільний від навчання час, забезпечення формування навичок до роботи, надання можливості поліпшення матеріального добробуту для учнівської та студентської молоді після досягнення ними п’ятнадцятирічного віку, запобігання дитячої злочинності, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міської комплексної Програми «Оздоровлення та відпочинок дітей міста Новогродівка на 2014-2018 роки», розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19.04.2018 № 501/5-18 «Про оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області у 2018 році», керуючись статтями 32, 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна), міській службі у справах дітей (Маценко):

1) Забезпечити організацію оздоровлення, відпочинку та зайнятості дітей у 2018 році згідно з обласними прогнозованими показниками на рівні 40% кількості дітей шкільного віку; обов’язкове оздоровлення 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей із  малозабезпечених та багатодітних сімей, 40%  дітей-інвалідів, 80% дітей часників АТО, дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО, та дітей тимчасово вимушених переселенців.

2) Організувати громадські оплачувані роботи тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час за рахунок коштів міського бюджету з 11 червня по 11 липня 2018 року для 11 осіб з числа учнівської та студентської молоді, керуючись Порядком організації і проведення громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час, затвердженим рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 24 травня 2017 року № 89.

2. Затвердити:

1) Заходи щодо підготовки та проведення оздоровлення і відпочинку дітей, учнівської молоді у 2018 року (додається).

2) Склад міської міжвідомчої комісії з оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, організації громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2018 році в м.Новогродівка.

3) Вартість дитячої путівки до дитячих закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням в розмірі 400 грн. 00 коп (чотириста грн. 00 коп.).

3. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна):

1) Організувати роботу згідно з вимогами відповідних служб, які надають дозвіл на відкриття:

Дитячих закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням:

з 04.06.2018  по 21.06.2018 на базі загальноосвітньої школи I-II ступенів № 9;  

з 22.06.2018 по 12.07.2018 на базі загальноосвітньої школи I-IІI ступенів № 10;

з 16.07.2018 по 02.08.2018 на базі загальноосвітньої школи I-IІІ ступенів № 10.

Пришкільного ігрового майданчика «Веселунчик» з 04.06.2018 по 22.06.2018 на базі загальноосвітньої школи I-II ступенів № 8.

Творчого майданчика «Фантазери» з  06.08.2018 по 17.08.2018 на базі будинку дитячої творчості.

2) Забезпечити підбір медичних, педагогічних та спортивних працівників для роботи в таборах з денним перебуванням, пришкільних майданчиків на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 8, позашкільного навчального закладу тощо. Організувати інструктаж та навчання цих працівників, забезпечити безкоштовне проходження медичних комісій працівниками.

3) Провести семінар-нараду та навчання для начальників таборів, кухарів закладів відпочинку з питань відпочинку, дотримання вимог санітарного законодавства, у тому числі щодо організації харчування, профілактики травматизму, безпеки життєдіяльності, надання невідкладної медичної допомоги дітям.

4) Встановити вартість харчування однієї дитини в закладах відпочинку – таборах з денним перебуванням у розмірі 43,00 грн. на день; пришкільному, позашкільному майданчику 20,00 грн.

4. Міській міжвідомчій комісії з оздоровлення, відпочинку дітей та молоді, організації громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2018 році в м.Новогродівка:

1) Здійснити у встановлені терміни обстеження дитячих закладів відпочинку  - таборів з денним перебуванням щодо безпеки перебування в них дітей та готовності до роботи в літній оздоровчий період 2018 року згідно з вимогами чинного законодавства.

2) Забезпечувати підбір та направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2018 року, в першу чергу:

- дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

- дітей-інвалідів:

- дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- дітей з багатодітних,  малозабезпечених сімей;

- дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- дітей, які знаходяться на диспансерному обліку;

- дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

- дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- дітей з числа обдарованих і талановитих (переможці міжнародних, всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання), лідерів дитячих громадських об’єднань.

3) Здійснення заходів з часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області за послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.

4) Організацію громадських оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у 2018 році  здійснювати відповідно до Порядку, затвердженого рішенням виконкому міської ради  ради від 24.05.2017 № 89 «Про організацію громадських робіт оплачуваних робіт тимчасового характеру для учнівської та студентської молоді та визначення видів робіт на 2017 рік».

5. Комунальному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Михаленко):

1) Забезпечити в повному обсязі використання путівок, що виділяються за рахунок коштів обласного та державного бюджетів, для  дітей, які перебувають на диспансерному обліку та потребують санаторного оздоровлення.

2) Забезпечити безоплатне проведення профілактичних медичних оглядів усіх дітей, які від’їжджають до заміських закладів оздоровлення і відпочинку.

6. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Мантурова):

1) Організувати роботу щодо поширення інформації про можливості отримання послуг із оздоровлення дітей із використанням засобів масової інформації, інноваційних форм інформування населення.

2) Забезпечувати організоване перевезення дітей, учнівської молоді до оздоровчих таборів та у зворотному напрямку згідно окремих розпорядчих документів.

3) Висвітлювати хід підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста в місцевих засобах масової інформації або на веб-сайті міської ради.

7. Витрати коштів, пов’язані з організацією літнього оздоровлення дітей і учнівської молоді здійснювати за рахунок коштів міського бюджету, за рахунок батьківських коштів, а також за рахунок коштів, не заборонених чинним законодавством.

8. Рекомендувати підприємствам: ВП Шахта “Котляревська” (Шевцов), ВП шахта 1/3 “Новогродівська” (Галушко), спільно з профспілками інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради про кількість оздоровлених дітей за рахунок власних коштів до 25 серпня 2018 року.

9. Визначити види робіт тимчасового характеру для неповнолітніх :

- благоустрій, впорядкування та озеленення території міста, зон відпочинку, пам’яток історії та культури, кладовищ тощо;

- роботи, пов’язані з впорядкуванням придорожніх смуг, чистка та облаштування смугкюветів;

- підсобні та ремонтні роботи об’єктів соціальної сфери;

- прибирання та збір вторинної сировини (макулатура, поліетилен) в громадських місцях та зонах відпочинку,  придорожніх смугах;

- інші види трудової діяльності.

10. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна), Комунальному підприємсту «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Михаленко):

1) Організувати оздоровлення та відпочинок дітей з урахуванням Заходів, затверджених цим рішенням.

2) Інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту про стан виконання заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку щомісячно до 01 числа червня, липня, серпня, вересня 2018 року.

11. Координацію роботи з виконання рішення покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

 

Новогродівський 

міський голова                                                                                Л.М.БілецькаВкладення: