• Головна
Документ № 68 від 18.04.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18.04.2018 №68
 
Про надання матеріальної допомоги з нагоди відзначення 9 травня - Дня перемоги

 

У зв’язку з відзначенням 9 Травня – Дня Перемоги над нацизмом у Європі, з метою вшанування інвалідів війни, які зробили значний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, на виконання  Закону України „ Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років”, Міської програми соціальної підтримки „ Турбота” на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 22.12.2017 № 7/36-3,  на підставі клопотання голови міської ради ветеранів війни, праці, збройних сил, керуючись статтею 34 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні” виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу за рахунок коштів місцевого бюджету інвалідам війни, які зробили значний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, згідно додатку.
  2. Міському фінансовому управлінню (Коломієць) профінансувати за рахунок коштів місцевого бюджету видатки на надання матеріальної допомоги у сумі 4000,00 грн. та поштові видатки у сумі 15,80 грн., згідно кошторису міського управління соціального захисту населення.
  3. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) забезпечити виплату матеріальної допомоги інвалідам війни, які зробили значний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

  

Міський голова                                                                         Л.М.БілецькаВкладення: