• Головна
Документ № 67 від 18.04.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

18.04.2018 №67
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

Розглянувши  звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно  Положення про надання  одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням  Новогродівської  міської   ради   від     10.02.2012  № 6/12-13, згідно протоколів засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 06.04.2018 №3, та від 10.04.2018 №4, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством  для всіх  категорій осіб, виходячи  з конкретних обставин, а саме: Цуцик М.Н. – на соціально-побутові потреби, Бутрій О.М., Сіденко С.О., Петрашок В.А.– на лікування.
  2. Міському фінансовому     управлінню (Коломієць)    профінансувати видатки  згідно кошторису  міського  управління     соціального    захисту  населення  у  сумі 19000 грн. та поштові видатки 63,20  грн,   для надання   матеріальної   допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському  управлінню соціального захисту населення (Мямліна)  виплатити матеріальну допомогу громадянам.

          

       Міський голова                                                                                         Л.М.БілецькаВкладення: