• Головна
Документ № 7/39-1 від 30.03.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

30.03.2018 №7/39-1
 
Про затвердження програми розвитку масового футболу в м.Новогродівка на 2018-2020 роки

 

З метою сприяння розвитку масового футболу в м.Новогродівка, відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорту», на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 14 липня 2017 № 801 «Про затвердження Програми розвитку масового футболу в Донецькій області на 2017-2020 роки», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеві самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму розвитку масового футболу в м.Новогродівка на 2018-2020 роки (далі - Програма), що додається.
  2. Управлінням та відділам:
  • Забезпечити виконання заходів Програми;
  • Щороку до 01 січня року, наступного за звітним, надавати інформацію про хід виконання заходів Програми відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради для подальшого звітування облдержадміністрації.
  1. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Мантурова) здійснювати щорічний моніторинг реалізації Програми і інформувати громадськість про хід її виконання.
  2. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), контроль - на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (Горобєй).

Міський голова                                                                                                 Л.М.БілецькаВкладення: