• Головна
Документ № 50 від 21.03.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.03.2018 №50
 
Про надання одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах

 

Розглянувши  звернення громадян м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах щодо надання одноразової матеріальної допомоги, відповідно  Положення про надання  одноразової матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах,  затвердженого рішенням  Новогродівської  міської   ради   від     10.02.2012  № 6/12-13 та рішенням виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 13.05.2010 №5/51-43 «Про надання матеріальної допомоги на поховання», Закону України „Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк”, „Про амністію”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.10.2008 № 1385-р „Про схвалення Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк”, згідно протоколу засідань Міської комісії з попереднього розгляду заяв громадян про надання матеріальної допомоги з коштів місцевого бюджету, які опинилися в складних життєвих обставинах від 06.03.2018 №2, керуючись статтею 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати матеріальну допомогу громадянам, згідно додатку, враховуючи громадян, у яких розмір середньомісячного доходу на одну особу перевищує прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць, встановленого законодавством  для всіх  категорій осіб, виходячи  з конкретних обставин, а саме: Манзюк С.С. (МПВ) – на соціально-побутові потреби, Ігнатенко О.І., Мартиновій В.І., Хаботіному М.І.– на лікування, Главацькій Н.П., Сліпенькій  М.Г. –  на  придбання твердого побутового палива, Волковій Н.А.,  Карпенко О.П. - на поховання.
  2. Міському фінансовому     управлінню (Коломієць)    профінансувати видатки  згідно кошторису  міського  управління     соціального    захисту  населення  у  сумі 9000 грн. та поштові видатки 12,64  грн,   для надання   матеріальної   допомоги громадянам.
  3. Новогродівському міському  управлінню    соціального захисту населення (Мямліна)  виплатити матеріальну допомогу громадянам.

          

       Міський голова                                                                                    Л.М.БілецькаВкладення: