• Головна
Документ № 44 від 21.03.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.03.2018 №44
 
Про організацію робіт щодо підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2018 року

 

З метою вчасного проведення комплексної підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2018 року, святкування Великодня та забезпечення належного санітарного порядку на території м.Новогродівка   після зимового періоду, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.02.2018 № 276/5-18 «Про організацію робіт щодо підготовки області до весняно-літнього періоду 2018 року», рішення Новогродівської міської ради  від 20.08.2010 №5/54-15  «Об утверждении Правил благоустройства г.Новогродовка», згідно  рішення виконкому Новогродівської міської ради   від 22.01.2013 №167 «Про закріплення територій за організаціями, установами та підприємствами всіх форм власності для  проведення заходів з санітарного очищення,  благоустрою міста  в період  весна-осінь та утримання в зимовий період» (зі змінами),    керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

  1. Провести:

1)         Двомісячник  благоустрою міста  з 20 березня по 20 травня  2018 року.

2)         День довкілля – 21 квітня 2018 року.

  1. Затвердити заходи щодо проведення робіт з благоустрою та Дня довкілля в м.Новогродівка (додаються).
  2. Зобов’язати керівників установ, організацій, громадських організацій, банківських установ та торговельних і комерційних підприємств всіх форм власності, голів окремих ОСББ проводити заходи щодо робіт з благоустрою м.Новогродівка та Дня довкілля в місті за рахунок власних коштів підприємства.
  3. Рекомендувати керівникам підприємств та установ всіх форм власності забезпечити проведення заходів щодо робіт з благоустрою м.Новогродівка та Дня довкілля в місті в повному обсязі за рахунок власних коштів підприємства.
  4. Керівникам підприємств всіх форм власності:

1)         Забезпечити своєчасне,  якісне  виконання заходів з благоустрою міста та Дня довкілля на закріплених за підприємствами територіях  за рахунок власних коштів підприємства.

2)         Взяти під особистий контроль  виконання заходів з благоустрою на закріплених територіях відповідно  затверджених термінів.

3)         Надати до управління міського господарства Новогродівської міської ради:

а)         Звіт про проведення Дня довкілля до 27 квітня 2018 року за формою згідно  з   додатком 1. 

б)         Звіт про проведення  робіт з благоустрою міста до 25 травня 2018 року за формою згідно з  додатком 2.

  1. Відділу економіки (Шевченко) спільно з відділом містобудування та архітектури (Лукашова):
  • Довести до відома приватних підприємців-власників торгових закладів про необхідність:

-         приведення у належний вигляд  фасадів та тильних боків  власних  торгових закладів та прилеглої до них території;

-           недопущення засмічення прилеглої території будівельними матеріалами;

-           проведення  ремонту та фарбування малих архітектурних форм.

2)         Здійснювати  контроль за виконанням заходів з благоустрою на закріплених територіях за торгівельними об’єктами міста.

3)       У разі порушення приватними підприємцями-власниками торгових закладів Правил з благоустрою м.Новогродівка залучати відповідних фахівців для складання протоколів про адміністративні правопорушення та виносити дане питання на  розгляд виконкому.

  1. Управлінню міського господарства Новогродівської міської ради (Куліш) :

1)         Забезпечити координацію дій щодо  підготовки м.Новогродівка до весняно-літнього періоду 2018 року.

2)         Укласти договори в період проходження  весняно – літнього періоду  2018 року з підрядними організаціями щодо  вивозу сміття та палого листя  після проведення санітарних днів в місті .

  1. Координацію виконанням даного рішення покласти на начальника управління міського господарства Новогродівської міської ради Куліша С.А.  контроль на першого заступника міського голови Булі Л.П.

Міський голова                                                                                                       Л.М.БілецькаВкладення: