• Головна
Документ № 43 від 21.03.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА

НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.03.2018 №43
 
Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді м.Новогродівка

           

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 30.01.2018 № 112/5-18 «Про затвердження Плану заходів на 2018 рік з реалізації Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Донецькій області на 2016-2020 роки», з метою реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді, створення в місті ефективної системи виховної роботи щодо формування у дітей і молоді патріотичних почуттів, активної життєвої позиції, формування особистісних рис громадянина своєї країни і дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня  2016 року № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з  питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації», керуючись статтями 32, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради Мантурової О.М. щодо реалізації заходів з національно-патріотичного виховання дітей та молоді у 2017 році в м.Новогродівка взяти до відома.
  2. Визнати роботу відділів, управлінь, закладів міської ради стосовно національно-патріотичного виховання дітей та молоді в м.Новогродівка задовільною.
  3. Затвердити:

1)      Положення про Координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді (додається).

2)      Склад Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді (додається).

3)      План заходів на 2018 рік з реалізації Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в м.Новогродівка на 2016-2020 роки (далі – План заходів), що додається.

4)      Заступнику міського голови, голові Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Зазуляку Є.М. інформацію про підсумки засідань Координаційної ради розміщувати на офіційному сайті Новогродівської міської ради.

  1. Відділу освіти м.Новогродівка (Кухтіна), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мантурова), відділу культури (Писарєва):

1)      Ініціювати на сесії міської ради розгляд питання «Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді в м.Новогродівка на 2018-2021 роки».

2)      Забезпечити системну роботу щодо виконання Плану заходів і проведення заходів, присвячених подіям та особистостям, зазначеним у Законі України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті», а також Революції Гідності та антитерористичної операції на сході України.

3)      Забезпечити інформаційний супровід реалізації Плану заходів у межах компетенції.

4)      Сприяти участі представників інститутів громадянського суспільства в обласних та всеукраїнських заходах національно-патріотичного виховання.

  1. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, контроль - на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

 

Міський голова                                                                    Л.М.БілецькаВкладення: