• Головна
Документ № 25 від 21.02.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.02.2018 №25
 
Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради за 2017 рік

Заслухавши інформацію начальника відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр» Голобородько С.Г. про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської ради за 2017 рік, з метою удосконалення системи організації роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах міської ради та на підприємствах, що надають послуги населенню, на виконання Указу Президента України    від 07.02.2008   № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», керуючись статтею 40 Конституції України, Законом України «Про звернення громадян», статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

вирішив:

1. Інформацію начальника відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр» Голобородько С.Г. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчих органах Новогродівської міської  ради за 2017 рік» прийняти до відома.

2. Роботу із зверненнями громадян у виконкомі Новогродівської міської ради визнати задовільною та такою, що відповідає сучасним вимогам.

3. Начальнику відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр» Голобородько С.Г.:

1) Систематично висвітлювати в засобах масової інформації графіки проведення особистих прийомів громадян, графіки виїзних прийомів громадян за місцем проживання та за місцем роботи керівництвом виконкому міської ради.

2) Продовжити практику проведення перевірок стану роботи із зверненнями громадян в управліннях  міської ради, підприємствах, що надають послуги населенню, з наступним розглядом на засіданнях комісій з питань розгляду звернень громадян.

4. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на відділ по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр» (Голобородько), контроль залишаю за собою.

Міський голова                                                                                      Л.М.Білецька