Друкувати


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.02.2018 №24
 
Про виконання у 2017 році заходів щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності „Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація” і затвердження Плану заходів на 2018 рік

Заслухавши звіт начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Мантурової О.М. щодо виконання у 2017 році заходів щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності „Рухова  активність − здоровий спосіб життя − здорова нація”, на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово – цивільної адміністрації від 16 січня 2018  року № 36/5-18  „Про затвердження Регіонального плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року „Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація” на 2018 рік», з метою створення умов  для того, аби громадяни могли вести активний та здоровий спосіб життя, таким чином ставлячи здорову націю як найвищу соціальну цінність в Україні, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в :

1. Інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради Мантурової О.М. прийняти до відома.

2. Визнати роботу відділів, управлінь, закладів міської ради стосовно виконання у 2017 році заходів щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності „Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація” задовільною.

3. Затвердити план заходів на 2018 рік щодо реалізації у м.Новогродівка Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року „Рухова активність − здоровий спосіб життя − здорова нація” (далі – план заходів), додається.

4. Відповідальним за виконання плану заходів забезпечити виконання плану заходів у межах бюджетних призначень, передбачених на 2018 рік і інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту про стан виконання заходів до 15 грудня 2018 року.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, контроль - на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Міський голова                                                           Л.М.Білецька