Parse error in downloaded data
logo062
Документ № 7/37-4 від 26.01.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

26.01.2018 №7/37-4
 
Про затвердження міської цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в м.Новогродівка на 2017-2022 роки

З метою забезпечення подальшої реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту в м.Новогродівка, відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорту», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 115 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року», на виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 26 грудня 2016 № 1181 «Про затвердження Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області на 2017-2021 роки», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеві самоврядування в Україні, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити міську цільову програму розвитку фізичної культури і спорту в м.Новогродівка на 2018-2022 роки (далі - Програма), що додається.

2. Управлінням та відділам:

1) Забезпечити виконання заходів Програми;

2) Щопівроку до 01 числа кожного місяця, наступного за звітним, надавати інформацію про хід виконання заходів Програми відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради для подальшого звітування облдержадміністрації.

3. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради (Мантурова) здійснювати щорічний моніторинг реалізації Програми і інформувати громадськість про хід її виконання.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, контроль - на постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та іншим гуманітарним питанням (Горобєй).

Міський голова                                                                                              Л.М. БілецькаВкладення: