• Головна
Документ № 7/36-3 від 22.12.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

22.12.2017 №7/36-3
 
Про затвердження Міської Програми соціальної підтримки «Турбота» на 2018-2020 роки

З метою посилення соціального захисту, забезпечення фінансової підтримки найбільш незахищених верств населення міста Новогродівка та громадян, що мають статус внутрішньо переміщеної особи, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», керуючись статями 26, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про виконання Міської Програми соціальної підтримки «Турбота» на 2015 – 2017 роки прийняти до відома.

2. Затвердити Міську Програму соціальної підтримки «Турбота» на  2018-2020 роки (додається).

3. Відділам та управлінням міської ради, установам та організаціям міста, відповідальним за виконання заходів, передбачених Міською Програмою соціальної підтримки «Турбота» на 2018-2020 роки, забезпечити реалізацію заходів та про результати проведеної роботи в термін до 10 січня року наступного за звітним надавати інформацію до Новогродівського міського управління соціального захисту населення.

4. Міському управлінню соціального захисту населення (Мямліна) здійснювати щорічний моніторинг виконання Міської Програми соціальної підтримки «Турбота» на 2018-2020 роки та результати моніторингу надавати на розгляд профільної депутатської комісії міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення та інших гуманітарних питань (Горобей).

           

Міський голова                                                                                             Л.М.БілецькаВкладення: