Хмарно

-6.49°C

Новогродівка

Хмарно
Вологість: 89%
Вітер: SW від 2.13 M/S
logo062

Засідання Координаційної ради боротьби з наркоманією при Новогродівській міській раді.

02.03.2021 року в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням заступника міського голови  Алли Рябцевої відбулося засідання Координаційної ради боротьби з наркоманією при Новогродівській міській раді.

Продовжити

Друк

Продовжуються роботи по внутрішньо квартальному освітленню м.Новогродівка

З метою забезпечення комфорту та безпеки при пересуванні містом у вечірній та нічний час, за рахунок коштів місцевого бюджету освітлено тротуари вздовж дошкільного закладу «Золотий ключик» та у житловому кварталі вул.Тургенєва-вул.Молодіжна, більш знайомий для мешканців міста як алея Сидорова.

Управління міського господарства     Новогродівської міської ради

Друк

Заміна аварійної ділянки магістрального водоводу в м.Новогродівка

Покровським РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» розпочато реалізація проєкту «Реконструкція аварійної ділянки магістрального водоводу Д-400мм ПК58-ПК66 винос за межі жилої забудови м.Новгродівка Донецької області».

Мешканці вулиць Некрасова, Юності, Суворова отримають довгоочікувані якісні послуги з централізованого водопостачання.  

Управління міського господарства

Новогродівської міської ради

Продовжити

Друк

Увага! На «гарячій лінії» про новації податкового законодавства

Покровсько - Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області повідомляє про проведення 02 вересня 2020 року з 10-00 до 11-00 сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія» за телефоном (06269) 21254 за участі старшого державного інспектора Олександрівської ДПІ Гаврик Валентини на тему: «Новації в законодавстві щодо ведення обліку ФОП».

Продовжити

Друк

Привітання міського голови з 1 вересня!

Шановна громадо!

Дорогі школярі, шановні батьки, вчителі!

Від щирого серця вітаємо всіх зі  святом 1 вересня. Саме на початку осені стартує новий навчальний рік, період боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

Продовжити

Друк

Пасха 2020: умови святкування Великодня під час карантину

Шановні новогродівці!

Кабінет міністрів на час карантину в Україні  заборонив усі масові релігійні святкування, в тому числі свята Великодня. Священний Синод Православної Церкви України  на своєму зібранні у четвер, 9 квітня, ухвалив рішення щодо відзначення Великодня в умовах поширення коронавірусу Covid-19. 

Продовжити

Друк

24 листопада – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

Продовжити

Друк