• Головна

Пасха 2020: умови святкування Великодня під час карантину

Шановні новогродівці!

Кабінет міністрів на час карантину в Україні  заборонив усі масові релігійні святкування, в тому числі свята Великодня. Священний Синод Православної Церкви України  на своєму зібранні у четвер, 9 квітня, ухвалив рішення щодо відзначення Великодня в умовах поширення коронавірусу Covid-19. 

Продовжити

Розпочинається вровадження Бюджету участі м.Новогродівка!

Шановні новогродівці!
В 2020 році розпочато впровадження Бюджету участі м.Новогродівка. З 24 по 28 лютого планується проведення навчальних тренінгів з написання проектів. Пропонуємо вам ознайомитись з основними положеннями Бюджету участі м.Новогродівка.

Продовжити

Фільм про бій під Крутами "Крути 1918" на великому екрані в БДТ м.Новогродівка!

Шановні новогродівці!

28  січня 2020 року о 15:00 запрошуємо до великої зали Будинку дитячої творчості  на перегляд українського історичного фільму присвяченого 100-річчю бою під Крутами взимку 1918 року. Вхід вільний.

Новогродівка долучається до проведення обласного флешмобу з нагоди Дня Соборності України!

21 січня   об 11.00  запрошуємо всіх , хто бажає приєднатися, до стели на в’їзді до міста зі сторони с.Миколаївка. Державні прапори та прапорці  України в руках будуть гарним доповненням!

Концерт для молоді

2 лютого 2019 року о 18:00  в приміщені молодіжного центру ,,Новосхід,, (за адресою вул.Молодіжна 5) відбудеться концерт для молоді. 
Організатором заходу є молодіжна ГРОМАДСЬКА  ОРГАНІЗАЦІЯ « МОЛОДІ  РЕФОРМАТОРИ » .
Захід є безкоштовним.  ВХІД  ВІЛЬНИЙ

Запрошуємо відзначити День Гідності та Свободи

Шановні новогродівці та гості міста!

Запрошуємо всіх взяти участь у тематичному заході до Дня Гідності і Свободи, який відбудеться 21 листопада 2018 року об 11 годині у фойє Будинку дитячої творчості. В рамках заходу заплановано покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку у міському сквері об 11.30.

Адміністрація міста

Продовжити

Запрошуємо всіх бажаючих!

Новогродівська міська бібліотека для дорослих запрошує всіх, хто цікавиться народним мистецтвом петриківського розпису.