налаштування

Розмір шрифта:
Колір сайту
Зображення

Налаштування

Звичайна версія

З 23 по 25 вересня 2021 року у місті Бахмут на стадіоні «Металург» проходив Чемпіонат області серед чоловіків і жінок та молоді до 23 років з важкої атлетики.

З 21 по 24 вересня  цього року в закладі дошкільної освіти № 16 «Радість» м. Новогродівка проходили Дні здоров’я.  Мета таких заходів - збереження та зміцнення здоров’я дітей та удосконалення їх фізичних умінь і навичок.

24.09.2021 в м.Новогродівка по вул.Паркова встановили лави для сидіння у двох  зупинках громадського транспорту.

24 вересня 2021 року у Миколаївському сільському клубі, якому цього року виповнилось 60 років відбулись святкові  заходи з нагоди відзначення Дня села.

На території Новогродівської міської ради закінчили біостерилізацію безпритульних тварин. Роботи по наданню ветеринарних послуг проводились ФОП Воротніков С.В. (Харківська область) з 22.09.2021 по 24.09.2021.

Прийом якісного сигналу цифрового телемовлення (далі – ЦМТ) на значних відстанях від передавача у зоні обслуговування, або поза зоною впевненого прийому забезпечується таким рівнем сигналу у місті прийому, який є достатнім для гарантування якості зображення. Це досягається застосуванням приймального обладнання (антени, приймача) з характеристиками (коефіцієнт підсилення антени, висота підвісу антени, чутливість і вибірковість приймача), які задовольняють вимогам прийому сигналу якісного зображення.

Щеплення проти COVID-19  у Новогродівській ТГ за тиждень з 17.09.2021р по 24.09.2021р зробили 237 осіб з них отримали першу дозу – 106 осіб, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 131 особа.

У зв’язку з призупиненням через карантин роботи навчальних закладів України звертаємо вашу увагу на необхідність проведення профілактичних бесід з дітьми на тему: «Дотримання правил пожежної безпеки у побуті». Знання елементарних правил безпеки допоможе вберегти вашу дитину, оселю та сусідів від різних надзвичайних ситуацій, у тому числі й пожеж.

22 вересня 2021 року мешканці Новогродівської громади долучитись до акції в рамках відзначення Всесвітнього Дня без автомобіля.

Шановні мешканці села Миколаївка!

Дорогі мешканці, у сьогоднішній святковий день від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Новогродівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем заснування села Миколаївка.

22.09.2021 року під головуванням Новогродівського міського голови Олександра Шевченка відбулась робоча зустріч з представниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. До зустрічі долучились підприємства, які є орендарями земель комунальної власності, а також земель пайового фонду, що розташовані по всій території нашої громади: ТОВ «Насіння Донбасу», ПП «Фонд Земля», ТОВ «Галицинівка Агро», ТОВ «Агрофірма Агропромсервіс», ФГ «Мульті Агро», ТОВ «Донсільгосппродукт».