налаштування

Розмір шрифта:
Колір сайту
Зображення

Налаштування

Звичайна версія

22 січня 2022 року Новогродівська громада відзначила День Соборності, присвячений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

21 січня 2022 року  відбулася 23  чергова сесія Новогродівської міської ради восьмого скликання.

Шановні мешканці Новогродівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

Державне свято День Соборності України учні Новогродівського ЗЗСО №9 відзначили урочисто та патріотично.

20 січня 2022 року на базі Територіального центру соціального обслуговування спільно з представниками КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новогродівської міської ради» були проведені заходи задля ознайомлення з правилами запобігання розповсюдження та зараження COVID-19.

22.01.2022 о 10:00 у фойє Будинку дитячої творчості відбудеться урочистий мітинг до Дня Соборності України. В рамках заходу заплановане покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка. Запрошуємо долучитися до урочистостей.

Міський голова                                      Олександр ШЕВЧЕНКО

19 січня 2022 року відбулось перше в поточному році чергове засідання виконавчого комітету Новогродівської міської ради. На засідання було розглянуто 15 питань порядку денного.

З метою забезпечення інформаційної відкритості та організації проведення перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користувааня в межах територіальної  громади Новогродівської міської ради,

В селі Миколаївка завершили роботи з облаштування огорожі навколо закладу дошкільної освіти «Сонечко».

18 січня 2022 року депутати зібрались на спільне засідання постійних комісій Новогродівської міської ради.