Миколаївський ЗЗСО №11 Новогродівської міської ради провів цикл тематичних заходів у межах тижня пам’яті «Пам’ятаємо. Перемагаємо. Шануємо». Події були присвячені Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Відділ культури, молоді та спорту Новогродівської міської ради провів онлайн-захід, присвячений вшануванню пам’яті загиблих у Другій світовій війні
Під гаслом «Ніколи знову» учасники згадали трагічні сторінки історії, вшанували подвиг українського народу та долучилися до пізнавальної інтелектуальної вікторини.
Продовжити
Друк
До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у містечку Ворзель відбувся особливий захід. На базі сімейного клубу розвитку дитини «Family club» педагоги Будинку дитячої творчості м. Новогродівка провели майстер-клас із виготовлення символу пам’яті — червоного маку.
Продовжити
Друк