24 листопада – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

Дата публикації .

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

Обраний курс відповідає світовим тенденціям, а також цілям Паризької кліматичної угоди, Директив ЄС та нової програми ЄС «European Green Deal», до реалізації якої також планує долучитися Україна.  

Потенціал «зеленого» фінансування в Україні, за оцінками IFC, може сягнути
70 млрд євро до 2030 року. Лише за останні 5 років залучено 6,7 млрд євро інвестицій в український ринок енергоефективності та «зелених» проєктів.

Заміщення імпорту газу залишається актуальним. У 2019 р. Україна спожила майже 30 млрд м3 газу. З них понад 14 млрд м3 газу імпортовано. На це витрачено близько 3 млрд доларів, які можна було б заощадити завдяки місцевому паливу.

Тож, у часи децентралізації усі ці напрями набувають ще більшої актуальності для голів громад. Адже широке впровадження енергоефективних і «зелених» проєктів – це:

Ключові теми, які буде обговорено під час онлайн-форуму:

 

Програма онлайн-форуму – на сайті Держенергоефективності: http://www.saee.gov.ua/uk/online-forum

У рамках онлайн-заходу планується брифінг. Деталі – за контактами: +38 096-906-85-95, 044 590-59-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Організатори – Держенергоефективності під егідою Міненерго.

Онлайн-форум проводиться спільно із партнерами:

Участь у Форумі безкоштовна.

Реєстрація учасників та ЗМІ обов’язкова! З метою отримання доступу до онлайн-трансляції реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/TcomhwkMXLR2SwnQA

 кьюр код

Контакти для ЗМІ: тел: +38 096-906-85-95, 044 590-59-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Управління комунікації Держенергоефективності).

Друк