РАЗОМ ДО БЕЗБАРʼЄРНОГО СУСПІЛЬСТВА, ДЕ КОЖЕН ВПЕВНЕНО СКАЖЕ: «Я МОЖУ!»

Представниця Новогродівської громади Анна Серікова спільно з оновленим складом Молодіжної ради при Донецькій ОДА долучилася до відкритої лекції на базі «Kharkiv Media Hub».

Захід об’єднав понад 120 молодих лідерів, активістів та ВПО з Донеччини у гібридному форматі.

Головною спікеркою виступила членкиня Молодіжної ради та фахівчиня ГУ ДСНС України Альбіна Лагутіна.

Разом із учасниками було детально розібрано 6 ключових напрямків Національної стратегії безбарʼєрності:

-Фізична - безпечний та безперешкодний доступ до інфраструктури, укриттів та транспорту для всіх громадян.

-Цифрова - доступність онлайн-послуг, сайтів та застосунків для кожного.

-Інформаційна - дублювання важливого контенту субтитрами, жестовою мовою та в легкочитній формі.

-Освітня - рівні можливості для навчання та зміни професії протягом усього життя (Lifelong Learning).

-Економічна - працевлаштування виключно за професійними навичками, без дискримінації за віком, статтю чи статусом ВПО.

Суспільна та громадянська -

формування соціуму, вільного від стереотипів, упереджень та булінгу.

Ця ініціатива продемонструвала високий потенціал нової команди Молодіжної ради. Попереду — реалізація проєктів для інтеграції молоді, підтримки захисників та їхніх родин і утвердження національної ідентичності.

Будуймо майбутнє разом, де кожен українець впевнено зможе сказати: «Я можу!».

Друк