РАЗОМ ДО БЕЗБАРʼЄРНОГО СУСПІЛЬСТВА, ДЕ КОЖЕН ВПЕВНЕНО СКАЖЕ: «Я МОЖУ!»
Представниця Новогродівської громади Анна Серікова спільно з оновленим складом Молодіжної ради при Донецькій ОДА долучилася до відкритої лекції на базі «Kharkiv Media Hub».
Захід об’єднав понад 120 молодих лідерів, активістів та ВПО з Донеччини у гібридному форматі.
Головною спікеркою виступила членкиня Молодіжної ради та фахівчиня ГУ ДСНС України Альбіна Лагутіна.
Разом із учасниками було детально розібрано 6 ключових напрямків Національної стратегії безбарʼєрності:
-Фізична - безпечний та безперешкодний доступ до інфраструктури, укриттів та транспорту для всіх громадян.
-Цифрова - доступність онлайн-послуг, сайтів та застосунків для кожного.
-Інформаційна - дублювання важливого контенту субтитрами, жестовою мовою та в легкочитній формі.
-Освітня - рівні можливості для навчання та зміни професії протягом усього життя (Lifelong Learning).
-Економічна - працевлаштування виключно за професійними навичками, без дискримінації за віком, статтю чи статусом ВПО.
Суспільна та громадянська -
формування соціуму, вільного від стереотипів, упереджень та булінгу.
Ця ініціатива продемонструвала високий потенціал нової команди Молодіжної ради. Попереду — реалізація проєктів для інтеграції молоді, підтримки захисників та їхніх родин і утвердження національної ідентичності.
Будуймо майбутнє разом, де кожен українець впевнено зможе сказати: «Я можу!».