ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН - ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні, 1 червня, відбувся онлайн-прийом мешканців Новогродівської громади.

Спілкування з жителями провели заступниці начальника Новогродівської міської військової адміністрації спільно з керівним складом апарату міської ради.

Особливу увагу під час онлайн - заходу було приділено вкрай важливому для багатьох жителів питанню — алгоритму отримання матеріальної допомоги. Прагнучи підтримати кожного, хто опинився у складних життєвих обставинах, фахівці надали максимально вичерпні, детальні роз’яснення щодо процедури оформлення документів та порядку здійснення виплат, аби цей процес був зрозумілим та доступним для кожного заявника.

Організація зворотного зв'язку з населенням залишається одним із пріоритетних напрямків роботи. Залишаємося на зв’язку з громадою та працюємо над вирішенням кожного запиту.

Друк