СВЯТО ЄДНАННЯ ТА СТІЙКОСТІ: У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НОВОГРОДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
Сьогодні у закладах загальної середньої освіти Новогродівськоі пролунав останній дзвоник.
Для сотень хлопців та дівчат онлайн-простір перетворився на місце щирих посмішок, світлих спогадів та теплих напутніх слів.
Попри дистанційний формат, свято Останнього дзвоника пройшло в надзвичайно зворушливій, затишній та родинній атмосфері.
Онлайн-захід розпочався з хвилини мовчання. Усі присутні схилили голови в знак глибокої пошани до полеглих захисників і захисниць України, мирних громадян, та висловили безмежну вдячність Збройним Силам України за їхні надзусилля, які дарують нашим дітям можливість навчатися.
До онлайн-урочистостей у кожній шкільній родині долучилися почесні гості. Зі словами щирої вдячності за витримку, віру та працю до учнів, педагогів і батьків звернулися:
начальник Новогродівської міської військової адміністрації Костянтин Дробот;
перша заступниця начальника МВА Алла Рябцева;
заступниця начальника МВА Ольга Сидорова;
секретар Новогродівської міської ради Лілія Бєгалі;
начальниця відділу освіти Новогродівськоі міської ради Алла Борковець;
директори навчальних закладів.
Особливого настрою та неповторних емоцій святу додали творчі відеоролики, які підготували вчителі разом зі своїми вихованцями. Веселі й кумедні, серйозні та щемливі кадри вкотре довели: відстань нічого не означає, коли серця б’ються в унісон, а шкільна родина єдина, креативна та сильна духом.
Щиро вітаємо учнів, випускників, освітян та батьків із завершенням навчального року. Дякуємо учителям за мудрість, батькам — за підтримку, а дітям — за старанність.
Бажаємо всім мирного, спокійного та безпечного літа. Попереду нові вершини, які ми обов'язково підкоримо разом.