СВЯТО ЄДНАННЯ ТА СТІЙКОСТІ: У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НОВОГРОДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Сьогодні у закладах загальної середньої освіти Новогродівськоі пролунав останній дзвоник.

Для сотень хлопців та дівчат онлайн-простір перетворився на місце щирих посмішок, світлих спогадів та теплих напутніх слів.

Попри дистанційний формат, свято Останнього дзвоника пройшло в надзвичайно зворушливій, затишній та родинній атмосфері.

Онлайн-захід розпочався з хвилини мовчання. Усі присутні схилили голови в знак глибокої пошани до полеглих захисників і захисниць України, мирних громадян, та висловили безмежну вдячність Збройним Силам України за їхні надзусилля, які дарують нашим дітям можливість навчатися.

До онлайн-урочистостей у кожній шкільній родині долучилися почесні гості. Зі словами щирої вдячності за витримку, віру та працю до учнів, педагогів і батьків звернулися:

начальник Новогродівської міської військової адміністрації Костянтин Дробот;

перша заступниця начальника МВА Алла Рябцева;

заступниця начальника МВА Ольга Сидорова;

секретар Новогродівської міської ради Лілія Бєгалі;

начальниця відділу освіти Новогродівськоі міської ради Алла Борковець;

директори навчальних закладів.

Особливого настрою та неповторних емоцій святу додали творчі відеоролики, які підготували вчителі разом зі своїми вихованцями. Веселі й кумедні, серйозні та щемливі кадри вкотре довели: відстань нічого не означає, коли серця б’ються в унісон, а шкільна родина єдина, креативна та сильна духом.

Щиро вітаємо учнів, випускників, освітян та батьків із завершенням навчального року. Дякуємо учителям за мудрість, батькам — за підтримку, а дітям — за старанність.

Бажаємо всім мирного, спокійного та безпечного літа. Попереду нові вершини, які ми обов'язково підкоримо разом.

Друк