ОСВІТЯНИ НОВОГРОДІВСЬКОІ ГРОМАДИ - ЛІДЕРИ ЦИФРОВИХ ЗМІН ДОНЕЧЧИНИ

Педагогічна спільнота Новогродівської громади вкотре доводить: для справжнього таланту, незламності та високого професіоналізму немає жодних перешкод.

Будь-які сучасні виклики наші вчителі перетворюють на потужні можливості для розвитку та виховання нового покоління.

Днями було підбито підсумки престижного обласного конкурсу-проєкту «Цифрова Донеччина: від інструменту до результату».

Захід об'єднав найпрогресивніших освітян регіону, які не просто майстерно володіють технологіями, а успішно трансформують цифрові інструменти у високі досягнення своїх вихованців.

Вітаємо талановитих педагогів, які здобули блискучі перемоги у профільних номінаціях:

Олену Краснік (Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7) — переможницю у надзвичайно важливій та чутливій номінації «Ментальна варта: гармонія в цифрі».

Ваша праця — це неоціненний внесок у збереження психологічного комфорту, стійкості та ментального здоров'я дітей.

Оксану Дейнекіну та Наталію Колосовську (Новогродівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №7) — переможниць у номінації «Амбасадор цифрових рішень».

Юлію Гульчевську (Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 11) — переможницю у номінації «Амбасадор цифрових рішень»

Шановні педагоги, ви є справжніми провідниками технологічних змін. Ваші креативні знахідки та сміливе впровадження новітніх платформ надихають та допомагають учням навчатися із захопленням.

Висловлюємо щиру вдячність за активну життєву позицію, глибоке розуміння сучасних тенденцій та високу професійну культуру.

Друк