КОМАНДА НОВОГРОДІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СЕРЕД НАЙКРАЩИХ НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Сьогодні у місті Дніпро відбувся масштабний та надзвичайно напружений четвертий (обласний) етап змагань з легкої атлетики.

Команда талановитих школярів Новогродівської громади виборола почесне II місце.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» — це наймасштабніший спортивний рух серед учнів України, який проходить під потужним і надихаючим гаслом «Разом Переможемо».

Наші юні атлети (учні 5-9 класів) продемонстрували залізну витривалість, неймовірну швидкість, незламний командний дух та жагу до перемоги. Вони викладалися на повну в кожній дисципліні:

Спринтерський біг та забіги на різні дистанції;

Стрибки у довжину з розбігу;

Метання м’яча.

Ці змагання — не лише про кубки та медалі. Вони про віру у власні сили, вміння бути єдиним цілим, підтримувати один одного та впевнено долати будь-які труднощі.

Пишаємося нашими спортсменами та їхніми наставниками.

Ваша цілеспрямованість доводить: попри всі виклики сьогодення, українська молодь— сильна, талановита та непереможна.

Друк