РОБОЧА ПОЇЗДКА НА БУКОВИНУ: ПОШУК РІШЕНЬ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ЛІКАРНІ ТА ОБЛАШТУВАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЖИТЛА
Заступниця начальника Новогродівської міської військової адміністрації Ольга Сидорова разом із директоркою КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради» Ольгою Братішко в рамках робочої поїздки до Західного регіону України відвідали Чернівецьку область.
Головна мета візиту - пошук та підбір локацій для:
Облаштування соціального житла для внутрішньо переміщених осіб;
Пошук приміщення де КНП «Центральна міська лікарня Новогродівської міської ради»
зможе повноцінно відновити свою роботу та надавати медичну допомогу.
Під час поїздки представниці громади оглянули кілька потенційних об'єктів. Особливу увагу приділяли їхньому технічному стану, наявності необхідних комунікацій та загальній готовності до експлуатації. Зокрема, було проаналізовано приміщення, які можна адаптувати під житлові потреби, а також локації, що технічно відповідають вимогам для розгортання медичного обладнання.
Попереду — етап детальних технічних та організаційних узгоджень, проте маємо чітку надію на позитивний результат.
Висловлюємо щиру вдячність за всебічне сприяння керівництву Чернівецької обласної державної адміністрації, а також очільникам усіх територіальних громад, які відвідали в межах візиту. Дякуємо за відкритість до діалогу, конструктивну взаємодію та оперативне надання інформації.