ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН - ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
Сьогодні, начальник Новогродівської міської військової адміністрації Костянтин Дробот провів черговий прийом громадян у дистанційному форматі.
До обговорення та вирішення питань долучилися заступниця очільника МВА та керівний склад апарату міської ради. Ключовою темою звернень, що надійшли від мешканців, стало отримання матеріальної допомоги.
Прямий діалог із мешканцями є одним із головних пріоритетів роботи. Залишаємося на зв’язку та відкриті до комунікації з кожним жителем громади, незалежно від вашого нинішнього місця перебування.
Працюємо далі задля підтримки кожного мешканця громади.