НАШІ ДІТИ - НАША ГОРДІСТЬ: УЧНІ ГРОМАДИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ

Учні Новогродівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 імені Тараса Шевченка продемонстрували високий рівень підготовки та творчих здібностей, виборовши призові місця на обласному конкурсі «Я так бачу, чую, відчуваю».

Згідно з підсумковим протоколом журі, одразу троє учнів 5-А класу здобули заслужені нагороди:

Аріна Кулявець - Диплом переможця І ступеня;

Поліна Іщенко - Диплом переможця ІІ ступеня;

Савелій Шепеленко - Диплом переможця ІІ ступеня.

Цей високий результат — не лише особисте досягнення школярів, а й плідна праця їхнього наставника. Щиро вітаємо вчителя зарубіжної літератури Оксану Прокопенко, яка розкрила потенціал юних талантів та привела їх до перемоги.

Висловлюємо глибоку вдячність педагогам громади за високий професіоналізм, невтомну працю та безмежну віру в кожну дитину, навіть у нинішні непрості часи.

Щиро вітаємо юних переможців, їхніх батьків та наставника. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, натхнення для нових творчих злетів та підкорення нових вершин.

Пишаємося вами.

Друк