У МЕЖАХ МІСЯЦЯ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВʼЯ: РОЗВИВАЄМО СТІЙКІСТЬ ЧЕРЕЗ МИСТЕЦТВО

У межах Місяця ментального здоровʼя Молодіжна рада при Новогродівській міській раді провела арт-терапевтичну зустріч «Ментальна сила молоді».

 

Майбутня психологиня та активна членкиня Молодіжної ради провела для учасників глибоке та пізнавальне заняття за технікою «Дерево життя».
Через малювання та метафори молоді люди вчилися:
усвідомлювати власні внутрішні ресурси;
чітко окреслювати життєві цінності та цілі;
трансформувати емоції у творчу енергію.
Зустріч пройшла в атмосфері щирості та взаєморозуміння. Учасники переконалися, що говорити про свої відчуття — це сміливо, а шукати підтримку — це правильно.
Молодь уже зараз активно закладає фундамент свого емоційного благополуччя, що допоможе їм залишатися стійкими перед будь-якими викликами.
Для Молодіжної ради підтримка ментального добробуту та всебічного розвитку молодих людей залишається фундаментальним пріоритетом. Молодь спрямовує всі зусилля на те, щоб мав доступ до інструментів самовдосконалення у надійному та інклюзивному середовищі. Будуємо фундамент для сильної, свідомої та стійкої особистості разом.

Друк