ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПОПЕРЕДНЬОГО РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ЩОДО НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ
Під головуванням першої заступниці начальника Новогродівської міської військової адміністрації відбулося чергове засідання комісії з попереднього розгляду звернень щодо надання одноразової матеріальної допомоги, передбаченої Програмою соціальної підтримки мешканців Новогродівської громади, які перемістилися до безпечних регіонів України на 2026 рік.
У ході засідання членами комісії опрацьовано звернення мешканців Новогродівської міської територіальної громади, які звернулися за наданням матеріальної допомоги у зв’язку з різними життєвими обставинами.
За підсумками розгляду звернень громадян Новогродівської міської територіальної громади комісією ухвалено відповідні рішення.