ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН - ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
Відбувся онлайн-прийом мешканців Новогродівської громади. На запитання жителів у форматі онлайн - діалогу відповідали начальник Новогродівської МВА Костянтин Дробот, його заступниці та керівний склад апарату міської ради.
Ключові теми обговорення:
Соціальний захист та гуманітарна допомога: роз’яснено механізм розподілу гуманітарної допомоги та особливості підтримки людей похилого віку.
Надали консультацію щодо отримання житлових сертифікатів. Окремо наголошено, що наразі державна програма компенсацій не розповсюджується на об’єкти, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях (до відповідних законодавчих змін та уточнень у постановах).
Обговорили порядок отримання матеріальної допомоги на лікування мешканців громади.
Щалишаємось на зв’язку з кожним жителем, незалежно від місця вашого фактичного перебування.
Працюємо далі.
Разом ми сильніші.