Інформаційно-аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за перше півріччя 2020 року

Робота зі зверненнями громадян у м. Новогродівка протягом першого півріччя  2020 року проводилася відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про внесення змін до Закону «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», Указу Президента України   від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

На виконання статті 22 Закону України «Про звернення громадян» та пункту 6 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 та відповідно до графіків, затверджених розпорядженням Новогродівського міського голови    від 05.12.2019 № 188-р «Про організацію роботи із зверненнями громадян у м. Новогродівка на 2020 рік»  проводилися особисті та виїзні прийоми за місцем роботи та мешкання громадян керівництвом міської ради.

У цілому до виконкому Новогродівської міської ради протягом   першого півріччя  2020 року всього надійшло  2263 звернення громадян, а саме через:

-    Урядову гарячу лінію – 34 звернення громадян;

-   обласну державну адміністрацію – 3 звернення громадян;

-  Офіс Президента України - 1

-  особисті та виїзні прийоми громадян – 23 звернення громадян;

-  телефонний зв’язок з населенням «Гаряча лінія» - 8 звернень громадян;

-  письмові звернення – 21 звернень громадян;

-  «Контактний центр» Новогродівської міської ради – 2173 звернення громадян.

Безпосередньо до виконкому Новогродівської міської ради (без урахування «Контактного центру» Новогродівської міської ради) всього надійшло 90 звернень громадян, що на 18 одиниць більше ніж за аналогічний період 2019 року.

Заявниками було порушено 92 питання.

• на першому місці питання соціального захисту населення - 39;
  • на другому місці питання житлової політики – 16;
  • на третьому місці питання комунального господарства – 13;
  • інших – 24.

Усі питання, які порушуються у зверненнях громадян, що надходять до Новогродівської міської ради, уважно розглядаються керівництвом міської ради та вживаються  заходи щодо максимального задоволення законних вимог громадян.

Серед питань, з якими звертаються мешканці, найбільша частка належить питанням соціального захисту. За наданням одноразової матеріальної допомоги продовжують звертатися громадяни, які з тих чи інших причин потрапили у складні життєві обставини. Для вирішення зазначених питань за рахунок коштів місцевого бюджету надано матеріальної допомоги громадянам на суму  75 600 грн.

За результатами роботи всі 90 звернень громадян були вирішені по суті. Від загальної їх кількості вирішено позитивно 61 звернення,  на 29 звернень надані кваліфіковані роз’яснення, а також порядок оскарження у разі не згоди з даними роз’ясненнями чи прийнятими рішеннями.

Протягом звітного періоду в Новогродівській міській раді продовжено роботу на виконання вимог вищезазначеного Указу Президента України, а саме: щомісячно проводилися засідання комісії міської ради з питань розгляду звернень громадян, на яких розглянуто 5 звернень громадян, та заслухано 5 звітів керівників про роботу із зверненнями громадян. Також щомісячно проводилися «Дні контролю» результатів розгляду звернень громадян. Робочою групою перевірено 6 звернень громадян, про що складені відповідні акти.

На веб – сайті Новогродівської міської ради оприлюднені 2 звіти по роботі із зверненнями громадян у виконкомі Новогродівської міської ради, та розміщено 12 графіків прийомів громадян керівництвом, 11 інформацій про підсумки прийомів керівників та 12  об’яв.

Усі звернення громадян розглянуті належним чином у встановлені законодавством терміни.

Виконавська дисципліна складає 100%.

Робота з виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» знаходиться на постійному контролі у міського голови.

Новогродівський міський голова                                                Л.М.Білецька

Засоріна Інна Валеріївна 0623734002

Наше місто