Привітання Новогродівського міського голови з Днем Соборності України.

Шановні мешканці Новогродівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято.

Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу як свято національної єдності. Цей крок  розпочав новий етап боротьби за зміцнення й територіальну цілісність та заклав фундамент для подальшого становлення України як держави.

Наша мета – зберегти соборність і незалежність Батьківщини, попри негаразди та виклики сьогодення.

Тож від імені депутатського корпусу Новогродівської міської ради та від себе особисто вітаю мешканців громади із Днем Соборності України! Бажаю міцного здоров’я, довголіття, вагомих досягнень у праці, мирного неба над головою! Єдності нам усім та доброї долі!

Новогродівський

міський голова                                                               Олександр ШЕВЧЕНКО