ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ХРЕЩЕННЯМ ГОСПОДНІМ.

Щиро вітаю мешканців Новогродівської громади з одним із найважливіших християнських свят – Хрещенням Господнім!

Це велике свято, яке є завершальним у різдвяно-новорічному циклі, що в народі має назву Йордан або Водохреща.

Свято Водохреща завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє.

Тож від імені депутатського корпусу Новогродівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші привітання й побажання з нагоди свята!

Бажаю вам міцного здоров’я! Хай мир та злагода панують у кожній родині, а освячена у цей день вода додає сил та наснаги для нових звершень на благо громади та рідної України.

З Водохрещем!

Новогродівський

міський голова                                                                 Олександр ШЕВЧЕНКО