Хмарно

-4.53°C

Хмарно
Вітер: WNW від 4.32 M/S

Шукаємо кандидатів в патронатні вихователі!

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Якщо Ви маєте досвід виховання власних дітей, проживаєте на власній житловій площі в територіальній громаді Новогродівської міської ради, маєте час і любите працювати з дітьми, пропонуємо нову роботу — сімейний патронат.

Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі  здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у патронатну сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я.

Сім’я патронатного вихователя – це родина, в якій один із її членів, на професійній основі, виконує обов’язки патронатного вихователя.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України:

-  віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка);

-  проживають на спільній житловій площі;

-  мають позитивний досвід виховання дітей, одна (один) з яких не працює;

-  пройшли курси спеціальної підготовки;

-  відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

Соціальні виплати патронатному вихователю - 2,5 прожиткових мінімумів на кожну дитину відповідного віку. Так, з 1 січня 2022 року така соціальна допомога становить для дітей віком від 0 до 6 років – 5250,00 грн. (2100 грн х2,5), а для дітей віком від 6 до 18 років – 6545,00 грн. (2618 грн х2,5). Розмір оплати за послугу патронату над дітьми прирівняний до 5 прожиткових мінімумів для працездатної особи  (з 1 січня 2022 року – 2481 грн х5) і дорівнює 12405 грн. Також установлена система надбавок у розмірі 10% за кожну наступну дитину, а також за складність у разі влаштування до сім’ї патронатного вихователя новонародженої дитини, дитини з ВІЛ-інфекцією, дитини з вадами розвитку чи інвалідністю, неповнолітньої вагітної.

Якщо Ви небайдужі до долі дітей, які потрапили у складні життєві обставини й маєте бажання стати патронатним вихователем, запрошуємо Вас для отримання більш детальної інформації  до Служби у справах дітей Новогродівської  міської ради.

Наше місто

• Банер 1