Хмарно

-4.53°C

Хмарно
Вітер: WNW від 4.32 M/S

Рекомендації мешканцям громади, щодо укриття в захисних спорудах

Отримавши повідомлення про загрозу застосування проти населення засобів масового ураження або виникнення надзвичайних ситуацій на території територіальної громади Новогродівської міської ради:

1. Закрити штори або жалюзі (заклеїти вікна паперовою стрічкою) для зменшення ураження розбитим віконним склом;

1. Перекрити воду, загасити пічне опалення та виключити світло;
  2. Взяти документи, гроші, предмети першої необхідності, медичну аптечку та продукти харчування;
  3. Залишити помешкання та зайняти місце у захисній споруді чи підвалі;
  4. Попередити про небезпеку сусідів, надати допомогу людям похилого віку, інвалідам і дітям;
  5. Бути максимально обережними та не панікувати;
  6. Не залишати безпечне місце без нагальної потреби;
  7. Зайняти місце на підлозі в приміщенні, що не має вікон (комора, ванна кімната, прихожа);
  8. Проінформувати про небезпеку близьких і знайомих.

Для укриття населення Новогродівської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру створено перелік захисних споруд цивільного захисту, який включає найпростіші укриття цивільного захисту, підвальні приміщення житлових будинків, підземні виробки, які можуть бути використані для укриття населення. Підприємства, організації установи та власники зазначених споруд, у разі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття населення.

Перелік захисних споруд цивільного захисту:

1. Новогродівська ТГ, с.Мемрик, вул.Центральна, 50А - МВК Михайлівський дошкільний заклад загальної середньої освіти І-III ступенів – заклад дошкільної освіти;
  2. м. Новогродівка, вул.Шахтна, 1 - Шахта 1/3 “Новогродівська”;
  3. м. Новогродівка, вул.Водоп’янова, 22 - Новогродівська центральна міська лікарня;
  4. м. Новогродівка, вул.Паркова, 38 а - ВП шахта “Котляревська”;
  5. м. Новогродівка, вул.Центральна, 19 - Будинок дитячої творчості м. Новогродівка.

Наше місто

• Банер 1