Хмарно

Хмарно
Вітер: ESE від 4.6 M/S

Питання апаратної наради

16.11.2021 в залі засідань Новогродівської міської ради міський голова Олександр Шевченко провів апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь  та структурних підрозділів органів державної влади.

Загалом питання порядку денного наради стосувались підготовки до зими та  проведення робіт з благоустрою на території громади.

Спочатку Олександр Шевченко повідомив приємну новину: «Завдяки злагодженій роботі Новогродівська громада єдина серед громад Донецької області, якій вдалося придбати спецтехніку для роботи комунального господарства за лізингом. На наступному тижні очікуємо надходження трактору до КП «Комунтех», а у грудні буде доставлена інша необхідна в роботі техніка».

DSC 7400

Очільник громади звернув увагу керівників заздалегідь підготуватися до можливих погіршень погодних умов (ожеледиць та снігопадів), заготувати посипочний матеріал та інвентар для бюджетних організацій та підприємств.

DSC 7413

Олександр Шевченко повідомив, що до переліку автошляхів, на яких у цьому році проводився ремонт асфальтобетонного покриття, можна додати дорогу від м.Новогродівка до с.Рубіжне. Вчора нарешті було завершено ремонт цієї проблемної дороги. Доручив начальнику управління міського господарства Миколі Роженку тримати під контролем ремонт дорожнього покриття по вул. Степовій в с.Михайлівка та освітлення в селах Галицинівка та Михайлівка.

DSC 7403

Міський голова нагадав керівникам комунальних підприємств «Комунтех» та «Міський гуртожиток» підготуватися до звітування на спільному засіданні депутатських комісій  про фінансово-господарську діяльність за 2021 рік.

Наше місто

• Банер 1