Хмарно

Хмарно
Вітер: ESE від 4.6 M/S

В НОВОГРОДІВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

19 листопада 2021 року в рамках запуску єдиної системи відеоспостереження та екстреного зв’язку з поліцією для жителів Новогродівської ТГ встановили першу камеру відеоспостереження.

Сучасний пристрій охопить великий дитячий майданчик, що розташований біля будинку 34 по вулиці Паркова в місті Новогродівка. Далі Камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю будуть встановлені в інших точках громади для посилення безпеки населення, захисту стратегічних об’єктів, об’єктів забезпечення життєдіяльності громади, безпеки дорожнього руху тощо.

DSC 7323

Нагадаємо, що на початку серпня цього року запустили в дію декілька проєктів з безпеки. Громадською організацією «СХІД.ЮА», яку очолює Олександр Миронов, було запропоновано два таких проєкти: «Безпечне місто» та «Безпечний будинок».

DSC 7318

Посилення безпеки громадян, забезпечення нормальної життєдіяльності населених пунктів Новогродівської територіальної громади – це ключові пріоритети спільної роботи правоохоронних органів та  місцевого самоврядування.

DSC 7328

Наше місто