Хмарно

Хмарно
Вітер: ESE від 4.6 M/S

«ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ»: 8 РОКІВ З ПОЧАТКУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році Помаранчева революція, у 2013 – Революція Гідності.
День Гідності та Свободи є не лише черговою датою в календарі, цей день символізує відданість України ідеалам і принципам побудови демократичної держави та ідеям свободи.
Сьогодні, Новогродівський міський голова Олександр Шевченко разом із військовослужбовцями, що дислокуються на території Новогродівської громади та громадськістю взяв участь у тематичному заході «ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ». Відбулась подія у будинку Дитячої творчості в місті Новогродівка.
DSC 735121
Цьогоріч захід відбувся під гаслом «ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ». Відділ культури, молоді та спорту, педагоги та учні Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка підготували тематичну музично-літературну композицію.
DSC 735321
Присутні вшанували пам’ять усіх тих, хто загинув за європейське майбутнє, незалежність та суверенітет нашої держави хвилиною мовчання. В рамках заходу відбулась традиційна церемонія покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченка у міському сквері.
DSC 735921
Революція Гідності – визначна й героїчна сторінка нашого недавнього минулого, але найважливіше – вона дала українцям можливість самим вирішувати, якою буде Україна завтра.
DSC 738321

Наше місто