Хмарно

7.4°C

Хмарно
Вітер: ESE від 4.6 M/S

Зустріч з представницями Українського жіночого фонду

19.11.2021 в залі засідань Новогродівської міської ради відбулась зустріч з представницями Українського жіночого фонду.  В заході взяли участь секретар міської ради Лілія Бєгалі, депутат міської ради Світлана Джигірєй, представники виконавчих органів та громадськість.

DSC 728619

Координаторка Тетяна Литвинова презентувала проект «Розбудова демократичного, мирного та гендерно рівноправного суспільства в Україні», який реалізується за підтримки Уряду Норвегії.

Проект спрямований на розширення можливостей та збільшення спроможності жінок брати змістовну участь у прийнятті рішень в процесах розбудови миру та безпеки в шести областях України: Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Сумській та Чернігівській.

Пані Тетяна наголосила: «Головна мета проекту - допомогти громадянам розкрити в собі ресурси для участі у розвитку громади. Ми розширюємо команду і шукаємо людей, які готові працювати «Мобілізаторками» - об’єднувати та спонукати жителів до громадської активності, сприяти укріпленню довіри, співробітництва, підвищенню поваги та толерантності серед членів громади».

Під час заходу гості поділились досвідом та прикладами успішних змін в інших громадах, які вже пройшли всі етапи та реалізували  свої проекти.

Для участі в проекті можна записатись за телефоном: 0509795816 Наталія - координаторка проекту в м.Краматорськ.

Наше місто

• Банер 1