Хмарно

Хмарно
Вітер: ESE від 4.6 M/S

ВАЖЛИВА СПІВПРАЦЯ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО ТУРИЗМУ

18.11.2021 міський голова Олександр Шевченко зустрівся з Оленою Брюховець керівником ГО «Харчовий кластер Східної України». Наразі громадська організація активно впроваджує різноманітні проєкти для підвищення економічного розвитку громад.

DSC 7219

Новогродівська громада стала учасником проєкту «Розвиток місцевого туризму шляхом створення та просування громадами Донецької області регіонального продукту «Мандруй за смаком!» в межах національного проєкту  «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

DSC 7224

Цей проєкт охоплює сім територіальних громад  Донецької та Луганської областей та моє на меті сприяти їх співпраці для розвитку гастрономічного туризму та популяризації територій.

Учасники зустрічі обговорили основні напрямки взаємодії сторін та підписали Меморандуму про співпрацю територіальних громад.

DSC 7247

На сьогодні питання підвищення рівня фінансової спроможності громади вирішують шляхом розвитку економіки на своїх територіях, забезпечення стратегічного управління, популяризації територій, сприяння залученню інвестицій, підтримки місцевого бізнесу та розвитку галузей, а також залучення об’єктів крафтових виробництв харчової продукції східних областей у процесі створення спільних туристичних продуктів регіону. Саме це і передбачає партнерство з ГО «Харчовий кластер Східної України».

DSC 7239

В рамках проєкту пані Олена презентувала подарунковий набір крафтової продукції наших харчовиків, які відчувають свій потенціал і беруть участь у популярізаціїї регіону.

До речі крафтові виробники Донбасу запустили веб-платформу «Харчовий Кластер Східної України», де представлена продукція місцевих підприємців.

DSC 7217

Наше місто