Чим викликана терміновість засідання виконкому?

Дата публикації .

13 жовтня 2021 року під головуванням міського голови Олександра Шевченка відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новогродівської міської ради.

DSC 596514.10.2021

Терміновість засідання колегіального органу викликана нагальною потребою упорядкування роботи Державної надзвичайної  протиепізоотичної    комісії при Новогродівській міській раді територіальної громади.

07 жовтня 2021 року до Новогродівської ветеринарної лікарні звернувся мешканець з приводу своєї домашньої тварини, у якої виявили вірус сказу. Цей аналіз підтвердили клінічні аналізи. До речі хатній кіт проти сказу не був щеплений, як і більшість домашніх улюбленців у громаді. Тварина вкусила власницю, в наслідок чого жінку госпіталізували для отримання безумовного курсу антибіотичного щеплення проти сказу.

DSC 596314.10.2021

На засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новогродівській міській раді територіальної громади прийнято рішення про оголошення з 12.10.2021 територію міста Новогродівка неблагополучною, щодо сказу тварин та накласти карантинні обмеження на термін 60 календарних днів, затверджено комплексні заходи з локалізацій та ліквідації вогнища сказу тварин та запобіганню захворюваності людей.

Друк